Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring te verbeteren.

*Elektrische wagen Gaucho grande (12V) Peg-Perego

Artikelnummer 0128656 ⊳ Merk: Peg-Pérego
⊳ Merk: Peg-Pérego
(0 beoordelingen) Schrijf een beoordeling
✔  Gratis levering vanaf €50 in België en Nederland
✔  Of ophalen in de winkel te Nazareth
✔  Verzending binnen 24u
✔  Veilig & makkelijk online betalen

Een vraag? Ga naar veelgestelde vragen of contacteer ons team van mama's voor persoonlijk advies
Prijs
€ 599,00 € 539,10
incl. BTW
4weken
Geen voorraad Beperkte voorraad
Op voorraad
Dit product kan op dit moment niet worden besteld.
Voeg toe aan geboortelijst
Omschrijving

deze elektrische wagen is het laatste stuk en staat uit als showroommodel (in perfecte staat), enkel afhaling in de winkel te nazareth


De Gaucho Grande rijdt op wegen, weiden, in het veld en op bergwegen met een hellingsgraad tot 17%. Dit wordt gewaarborgd door de krachtige schokdempers op de achteras, de twee voorwaartse versnellingen en de achteruitversnelling. De wendbare en gemakkelijk te berijden Gaucho Grande is ontworpen om jaren mee te gaan, in overeenstemming met de filosofie van Peg Perego. Het gebruik van hoogwaardige materialen garandeert een langdurige veiligheid.

Dankzij de veiligheidsgordel zijn de kleine inzittenden voldoende beveiligd, zelfs op volle snelheid. Met hoorn en MP3-compatibele FM-radio laat de Gaucho Grande niets te wensen over. Dit omvat een ruime gereedschapskist op de kap, die alles bevat wat je nodig hebt voor geweldige avonturen zonder onaangename verrassingen. De gereedschapskist bevat een hamer, een sleutel en een kruiskopschroevendraaier.

De stoelen kunnen onafhankelijk van elkaar individueel worden ingesteld, zodat de afstand tot het pedaal en het stuur optimaal kan worden aangepast aan de grootte van het kind. De brede en zeer gripvaste banden zorgen voor optimale tractie op asfalt en off-road. Met zijn solide tandheugelbesturing, zoals in echte auto's, laat hij de bestuurder niet in de steek en zorgt voor een eenvoudige en veilige besturing. Mooie details completeren het dynamische uiterlijk van de Gaucho Rock'in, inclusief verstelbare achteruitkijkspiegels, voorruit met gaasrooster en koplampen die het licht reflecteren. Realistisch decor zoals de antenne, uitlaatpijpen, mistlichten op de rolbeugel, wielkasten en de grote voorbumper met mistlichten maken de SUV een echte blikvanger.

De SUV wordt aangedreven door twee 12 V elektromotoren, die worden bestuurd door een gaspedaal. Met twee versnellingen vooruit kan de SUV tot 7,5 km / u rijden. Indien nodig kan de tweede versnelling in eerste instantie mechanisch worden vergrendeld voor minder ervaren kinderen, zodat alleen in de eerste versnelling met lagere snelheid kan worden gereden. Dankzij achteruitversnelling leren de jonge juniorpiloten op jonge leeftijd voertuigen te manoeuvreren. Het gaspedaal dient ook als een rem - zodra u van het pedaal trapt, blokkeren de wielen en komt het voertuig snel tot stilstand.

De Gaucho Grande heeft een gesloten bodem om de kleine inzittenden te beschermen tegen stroomkabels en om water, modder en zand uit de buurt van het voertuig te houden.

De batterij bevindt zich onder de motorkap en wordt beschermd door een kindveilige batterijhouder. Het kan direct worden opgeladen vanuit het voertuig of na verwijdering met de meegeleverde lader en een standaard stopcontact.

Specificaties
 • 12 Volt
 • 2 aandrijfmotoren met elk 240 Watt
 • 1 pedaal voor gas en rem
 • 2 versnellingen vooruit (1e versnelling tot 3.9 km/u, 2e versnelling tot 7.5 km/u)
 • Plastic banden
 • Voertuigbelasting: max 60 kg
 • Laadvermogen: 10 kg
 • Maximale helling: 17%
 • Batterijduur: ca. 30 min
 • Afmetingen (LxBxH cm): 131 x 90 x 100
 • Gewicht: 31 kg
Bestel nu online bij the baby's corner en we verzenden je pakketje met heel veel zorg binnen de 24u! Gratis levering vanaf €50. Heb je een vraag, ons team van mama's helpt je graag op weg: 09 381 12 70 of via klantendienst@babyscorner.be.
Reviews (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
  Laden
  Laden