Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring te verbeteren.

*Kinderwagen Day² studio gris complete set Joolz

Artikelnummer 0112146 ⊳ Merk: Joolz
⊳ Merk: Joolz
(0 beoordelingen) Schrijf een beoordeling
Een wolk van een winkel voor baby, kind & mama
 • Gratis levering vanaf €50 
 • We proberen je pakketje te verzenden binnen 24u, hou echter rekening met mogelijke vertraging bij de koerierdienst.
 • Veilig & makkelijk online betalen 
 • Een vraag? Contacteer ons team van mama's ♥ 
2weken
Geen voorraad Beperkte voorraad
Op voorraad
Dit product kan op dit moment niet worden besteld.
Maak een droomlijstje
Omschrijving
Met de Joolz Day² studio gris (complete set, incl. adapters, regenhoes én verzorgingstas) trek je de wijde wereld in! Daar ga je: van de ene boulevard naar de andere. Eindeloos flaneren met je baby. Met de Joolz Day² Studio gris voeg je een vleugje Franse romantiek toe aan je leven. Het design is stijlvol afgewerkt met dubbele stiksels. En doordat het stoeltje op tafelhoogte gemaakt is, laat je geen terras meer onontdekt! Ergonomisch comfort, gemak, stijl én duurzaamheid samen in één ontwerp.

Shoppen, picknicken of naar de speeltuin: met de makkelijke XL boodschappenmand neem je alles mee. Ga je met de auto? De Joolz Day2klapt in één soepele beweging in. De anti-lekbanden zijn van ultralicht rubber. En dankzij de veerkracht van de vierwielvering vangt de kinderwagen eventuele schokken perfect op.

Doordat de ergonomische reiswieg van de Joolz Day2 Studio extra ruim is, kan je kindje er urenlang in liggen. Het ademende doorkijkgaas zorgt voor ventilatie. De matras is hypo-allergeen, terwijl het kussentje extra comfort biedt aan het hoofdje. De reiswieg is standaard voorzien van speelgoedlusjes en een XL zonnekap. En dankzij de hoge wiegpositie hoef je voor een knuffel niet ver te bukken. Wel zo fijn voor je rug.

Het ergonomische stoeltje van deze topkinderwagen ondersteunt het lichaam van je spruitje optimaal. Zowel liggend, zittend als snoozend. Doordat de stoel op tafelhoogte is gemaakt, schuif je hem makkelijk aan tafel aan. De gordel blijft uit zichzelf openstaan en is voorzien van een magneetsluiting.
De leatherette duw- en veiligheidsbeugel van de Joolz Studio collectie is afgewerkt met dubbele stiksels, wat zorgt voor een grote duurzaamheid en lang gebruiksgemak. De voering is afgewerkt met ruitstiksels. De collectie heeft zwarte wielen en een zilver onderstel.

De verzorgingstas is dé ideale luiertas om je baby’s spullen netjes in op te bergen. De tas heeft een uitneembaar verzorgingsmatje, uitneembare flessenhouder en een vak voor vochtige materialen (o.a. doekjes). De schouderriem is afneembaar en verstelbaar. Je bevestigt ‘m eenvoudig aan je kinderwagen. Afmetingen: 43,5cm breedte x 31cm diepte x 16cm hoogte.

Specificaties
 • Complete set: frame + reiswieg + zitje + verzorgingstas + adapterset + regenhoes
 • Makkelijk manoeuvreerbaar
 • Compact formaat met een breedte van slechts 59cm.
 • Vergrendelbare zwenkwielen
 • Ultralichte lekbestendige banden
 • Vierwielvering
 • Verstelbare duwbeugel: op ieders hoogte, zowel voor mama’s & papa’s
 • Met één hand verstelbare voetensteun
 • Omkeerbaar stoeltje met zit- en ligstand
 • Hoge wieg en stoel
 • XL-zonnekap met air-top
 • Hypo-allergene matras
 • Grote wieg met doorkijkventilatie
 • Makkelijk toegankelijke XL-boodschappenmand
Afmetingen
 • Uitgeklapt: 90 x 59 x 99-109 cm
 • Ingeklapt met stoeltje: 95 x 59 x 43 cm
 • Ingeklapt zonder stoeltje: 65 x 59 x 30 cm
 • Ingeklapt zonder wielen: 70 x 55 x 23 cm
 • Binnenzijde reiswieg: 81,5 x 43 x 25 cm
 • Matras reiswieg: 77 x 34 x 3 cm
 • Voorwielen: 7 inch
 • Achterwielen: 12 inch
Gewicht
 • Joolz Day2 met stoeltje: 12,9 kg
 • Frame: 9,3 kg
 • Frame zonder wielen: 6,3 kg
 • Stoeltje: 3,6 kg
 • Reiswieg: 4,6 kg
 • Maximale belasting Joolz day2: 20 kg
 • Maximale belasting XL boodschappenmand: 5 kg
*Deze actie met promoprijs is geldig vanaf 29/06/2018. Op = op. De promoprijs is niet geldig op lopende bestellingen of geboortelijsten. Niet cumuleerbaar met andere voordelen.

Bestel nu online bij the baby's corner en we verzenden je pakketje met heel veel zorg binnen de 24u! Gratis levering vanaf €50. Heb je een vraag, ons team van mama's helpt je graag op weg: 09 381 12 70 of via klantendienst@babyscorner.be
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
  Laden
  Laden